| Razvan77777 a întrebat:

Salut, cam cât m-ar costa sa aduc o mașină din Germania în România CT?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Cel putin 700 euro reprezentand placutele temporare, asigurare, combustinbilul si taxele de drum.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O mie sau doua de euro

| UserRo10 a răspuns:

Cel putin 700 euro reprezentand placutele temporare, combustinbilul si taxele de drum.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pe mine ma costa din Germania ( undeva mai din sud) pana In Tg. Mures 500 euro. Deci probabil pe tine te costa 700 euro pentru ca sunt cam 1200km in plus.