| ShadowLoleris a întrebat:

Cam multe întrebări săptămâna asta, știu!
Volkswagen Arteon 2017 diferă de modelul fabricat în 2018, că am auzit de la cineva că s-ar putea să difere ceva. Poate ceva adăugat la 2018 care 2017 nu are.
Mulțumesc pentru răspunsuri!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E sectiunea contact volkswagen sau cauta volkscaca Bucuresti si trimite e-mail sa iti raspunda

| sierra1 a răspuns:

Iți tot răspundem dar la capitolul feed-back, canci, zero!

Apropo, câți bani dai pe mașina aia, scond-hand?

| ShadowLoleris explică (pentru sierra1):

Acea mașină este 32.900 €, și este model 2017

| sierra1 a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Adică vrei să spui că-ți iei TU una d-aia?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. M-am uitat la VW Arteon pe Mobile.de si cel mai ieftin e cam 27.000 euro. cu adus si eventuale interventii ajungi sa zicem la 30.000. Amu serios, nu mai bine de banii aia iti iei masina noua cu garantie si 0km? cine stie ce baiuri ascunde masina aia. Mi se pare absurd sa dai sume de genul pe masini folosite. Cu 30.000 euro daca stai sa cauti sau eventual mai scoti ceva din banca poti sa iti iei o masina noua, dotata cu 200 cai lejer.