| Eduard198 a întrebat:

Salut care ma poate ma ajuta si pe mine. Am un opel vectra c din 2003 si nu imi mai merge modul cim, adica imi cad acele dupa 10 minute asa imi apar martori in bord si am fost la reprezentanta si eu am luat o piesa de la dezmebrari acest cim si cheia lui, dar imi zice ca e greu sa imi fac pe modelul meu, stie careva sa puna modul cim fara coduri ceva nu am abosult nici un cod la nimic nici la masina nici la modul cim

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ce-i ala mod cim? Nu stiu despre ce anume vorbesti.Ai fost la reprezentanta, ai luat un cim de la dezmembrari, nu prea are sens ce spui.Reformuleaza,fii mai clar