| 50cent50 a întrebat:

Ce-mi recomandati dintre seat leon modelul acela 2003, seat toleado model 2001 si opel vectra b, motorizare sa fie una buna cunoscuta de catre dvs.
Mentionez ca masina o vreau pentru viata de zi cu zi

Răspuns Câştigător
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Despre Seat nu stiu prea multe din punct de vedere al fiabilitatii. Insa Vectra B este o masina destul de fiabila, totusi lasa de dorit la capitolul interior, acesta fiind unul modest. La exterior masina arata bine, are niste "linii" frumoase. La vectra B iti recomand 1.8 16v, e fiabil, consuma cu 1l/100km mai mult decat un 1.6 dar ai o putere mai mare. (125cp fata de 105 cp). Bafta!

| 50cent50 explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Cam cat consuma 1, 8 16V?

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns (pentru 50cent50):

Cam 9-11 in oras, depinde de cat de aglomerat e, in afara 6-7.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat