| Aalexander a întrebat:

Salut.
Casetofonul meu de la masina nu primeste cd uri si m am dus la un service auto in legatura cu problema asta iar cei de acolo mi au spus ca oricum ma costa 100 lei reparatia. Ce naiba e asta?
Pot face intr un fel sa dau maxim 30-40 lei?sad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa il duci la un tip care se pricepe la asta si lucreaza singur sa isi mai castige un ban acolo, trebuie sa-i zici ca ii dai vreo 30 de lei la cum sant vremurile in ziua de azi si va accepta.

| Maioru a răspuns:

Nu ai ce cauta cu el la un service autu ci la un service pentru electronice.Mergi acolo si ei vor sti ce au de facut.