| Albertoionutmitrofan20 a întrebat:

Salut! Cât de repede merge un minicross de 49 cc, cu greutate maxima suportabila 60kg și câți litri de benzina ar consuma cu motor de Cross 1.5 sau 1.6 benzina?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cine e Criss asta? Ca mie imi apar doar caserole laughing
Un motor de 49cc cu carburator mic si nimic sportiv la el, abia atinge/depaseste 50km/h.
Un motor de 49cc gandit pentru performante poate ajunge la 80-100km/h cu un pasager.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori NU ai voie sa sofezi nimic cu motor, ca taica-tu intra la psucarie, daca esti rpins si nu esti supravegheat!