| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Cat m-ar costa placutele de frana doar din spate la masina pentru pejou 207? Funda!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.epiesa.ro
Bagă datele și vezi cât costă. Recomand minim Febi sau Bosch.

| relian a răspuns:

Te costa piesele si manopera, dar difera fctie de ce piese vrei sa pui, de asemenea cine iti face acea lucrare.

Poti pune piese originale caz in care te costa cel mai scump, ori poti pune aftermarket, caz in care te costa mult mai ieftin.

Legat de cine face lucrarea, daca tio face un amic, prieten, iubit, o face moca, laughing daca tio face un service de asta mare, te costa scump.

Cauta si tu un mecanic de asta care face mecanica dupa job, is asa care mai fac un ban in plus, ala ar trebuie sa iti ia putin, comparativ cu service.
Ca manopera se face aceiasi munca, asta indiferent ce masina este, doar ca unia fctie de brand au preturi diferite.

Iti schimbam eu moca, dar nu esti pe linga mine, moca zic sa schimb, piesele le cumperi tu, alegi ce am spus mai sus.

| gabicoo a răspuns:

La pesus nu te interesează?

Răspuns utilizator avertizat
| Sistemulxxl a răspuns:

Intreaba la service.