| Anonimus99911 a întrebat:

Salut, cat m-ar costa un polish total + polish la faruri pe un Hyundai IX35? Un pret estimativ, stiu ca difera in functie de atelier, etc…

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un polish corect sare de 1000 de lei.
Daca mergi la un ciubucar cu doua paste si 3 bureti ieftini, ti-o face si pe 600.
Pretul se face doar la fata locului, dupa ce iti examineaza vopseaua, si vin cu un plan de solutii.
Ca una e sa stai 3 zile la slefuit ud, retusat puncte si demontat piese, alta e sa te joci cu buretele cateva ore.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Normal ca difera de la atelier la atelier si lucrul de calitate nu este ieftin.
Sfat: dupa polish faruri neaparat sa iti pui folie de protectie pe faruri, folie transparenta, ajuta sa nu se mai matuiasca farurile in viitor!

| darrio2007 a răspuns:

Preturile difera de la un atelier la altul. Mergi si intereseaza-te.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de atelierul unde duci masina, ca unii sunt ieftini, altii mai scumpi.

| MariusBogdan123456 a răspuns:

Nu stiu frate eu zic sa mergi la un tinichigiu