| Poinsettia a întrebat:

Mi-ar placea sa am dinti drepti. Vreau braces, adica http://www.theage.com.au/......19616.html

Cam cat m-ar costa in total? Stiu ca depinde, dar vreau un pret estimativ. Fundita. Merci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnToOniiia a răspuns:

Si eu am aparat dentar si am dat pe el 800 de euro(sus si jos), plus activarea lui(imi scoate sarmele, le curata si apoi le pune la loc) 100 lei/luna. In schimb am mai auzit cum ca alte persoane ar fi platit 500 euro, dar depinde si de doctor(ca eu am platit atat pentru ca este singurul doctor din oras)

2 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Pai depinde de ce problema ai cu dintii, eu am dat 1000 de ron pe 5 "pietre"in timisoara, iar daca vrei sa iti pui toata gura 1000 de euro.

| piktor a răspuns:

Depinde cat de deformati iti sunt dintii
eu mi-am pus la cluj aparat dentar si nu m`a costa nimic
mergeam lunar la control si dupa un an l`am dat jostongue
si, mergi la dentist sua clinica de stomatologie si o sa iti spun acoolo