| iuli112 a întrebat:

Salut, cat prinde un scuter de 49 cc ...ca din cate am inteles 45 km/h viteza maxima... fals sau adevarat? si daca ii scot limitatoarele prinde mai mult?

Răspuns Câştigător
| EverNever a răspuns:

Deci da.e fals.si daca ii scoti limitatoarele da prinzi mai mult! te poate ducesi la 70, 80winking

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Vorbiti discutiirolling on the floor

| FlorinDiablo a răspuns:

Depinde de mai multi factori greutatea ta si unde sunt pozitionate limitatoarele insa producatorul nu a pus degeaba limitatoarele daca il fortezi prea mult se distruge blocul motor

| Iannys a răspuns:

Poate lua si mai mult de 70, 80 fara limitatoare, in functie de modelul scuterului