| iuli112 a întrebat:

Salut.
Unde ma pot duce si eu sa-mi scot limitatoarele? sau pot sa-mi le scot singur? unde sunt puse si cate sunt?

LIMITATOARE de viteza

Răspuns Câştigător
| IONYUTZ a răspuns:

Desfaci,,bordu,, cu tot ce ceasornicarie si sub ceasul de viteza sunt niste mufe mi-se pare ca scrie pe ele ce,, treaba,, au de facut.
Daca nu scrie este cea cu rosu sau la unele are 50KM pe ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Daca nu ai gasit mufele da-mi detalii despre ce ai gasit la IONYUTZ_AL3X.

6 răspunsuri:
| IONYUTZ a răspuns:

Daca este la scuter poti sa ti-le scoti si tu sau poti sa ti-le scoti singuri.
Daca este la bbicicleta cu motor se scoate foarte usor, le poti scoate imediat.
La scuter se gasesc pe bord iar la bicicleta la motoras este o mufa ca mufa de la unitatea calculatorului.

Răspuns utilizator avertizat
| IONYUTZ a răspuns (pentru iuli112):

Desfaci,,bordu,, cu tot ce ceasornicarie si sub ceasul de viteza sunt niste mufe mi-se pare ca scrie pe ele ce,, treaba,, au de facut.
Daca nu scrie este cea cu rosu sau la unele are 50KM pe ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Daca nu ai gasit mufele da-mi detalii despre ce ai gasit la IONYUTZ_AL3X.

| Takocska a răspuns:

Ce fel de limitatoare?

Răspuns utilizator avertizat
| Takocska a răspuns (pentru iuli112):

Cred ca singur nu le poti scoate sau daca poti gresesti asa am facut si eu si am stricat tot mai bine dul la un meserias care se si pricepe si aia scoate repede