| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce autoutilitara cu prelata de 3.5 tone recomandati? Dar duba?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Si eu caut una.
Am un prieten a luat Sprinter cu prelata nou si la 20, 000 i-a picat ambreiajul iar acum la 160.000 cardanul.
Inainte a avut un Iveco l-a tinut pana la 360.000 si nu a schimbat nimic.
Le cumpara noi in leasing le tine 3 ani si le da inapoi.
Soferii pe care i-am intrebat au parere buna de citroen, daca te uiti pe strada e plin de ele si de renault biturbo.
Masterul de 160 de cai cica ar avea cel mai mic consum.8-9 % real.
Iar Jumperul cu prelata 10 gol 12 incarcat.

| mihaicelsfant a răspuns:

Mercedes sau ford

| Mariussss14 a răspuns:

Mercedes Sprinter sau Vw Crafter