| butusan a întrebat:

Asi vrea sa imi achizitionez o duba cu prelata de 3.5 tone, am banii necesari achizitionari ei dar nu stiu daca asi avea delucru cu ea. poate cineva sa imi spuna daca se gasesc transporturi pentru 3.5t? sau daca se merita sa imi cumpar?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu prea. Pentru carbuni, lemne, bolovani, nisip, sa cari stiu eu mayeriale de la vreun depozit, sa faci chirii, este da si nu depinde pe cine cunosti, si cum cunosti