| mariusT333 a întrebat:

Ce masina as putea sa imi iau la pretul de 4000 euro? diesel

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Opel Astra G - o masina foarte reusita din toate punctele de vedere si cu costuri de intretinere reduse.

| RS4 a răspuns:

Golf 4, audi A4 de prin 2000, passat, bora, etc! depinde din ce an vrei! www.mobile.de sa iti faci o parere!

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Du-te cu banii astia in. Germania sau Suedia, sau Serbia. poti lua masina buna de il prinzi / ai prinzi in foame de baniwinking, insa in tara nu-ti recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

In bugetul tau un vw golf 4 1.9 TDI. Intretinere ieftina motor rezistent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt dealer auto, crede`ma tigra e o masina fail, in spate nu ai loc deloc, e plafonu prea jos, si bancheta destul de sus, la 4000 de euro diesel, iti recomand un golf 4 1. 9 tdi, sau audi a4 model b5, sau passat din 99 1. 9 tdi, skoda oktavia 1. 9 tdi, vw bora 1. 9tdi masinile care ti le-am recomandat mai sus, sunt masini bune din punct de vedere mecanic, si la intretinere, consum redus, acum depinde in ce stare o gasesti, masinile in sine sunt foarte bune, si nu`ti recomand sa o iei din afara decat daca o inmatriculezi in bulgaria, daca o inmatriculezi in Romania mi ca dai in plus cam 1000 de euro pe inmatriculat, ori o iei din Romania, ori o iei din afara si o inmatriculezi in bulgaria, alegerea ta tongue