| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ce părere aveți de Mercedes, în special motorizarea de 2.2 diesel (2010-2012, clasa C și E ). Merita cumpărată aceasta mașina?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De Mercedes că mașina am o părere f buna, daca îți permiți să o întreții

| Cosmin183M a răspuns:

Salut este o masina foarte buna mai ales ca are distrubutia pe lant motoru este foarte reusit, piesele sunt cam scumpe dar, nu bagi in fie care zi piese in el, daca schibi uleiu la timp poti sa tregi de ea ani buni de ea, o zi buna!