| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti de scoala de soferi "AUTOSPORT" mai exact sediul Jean Steriadi?

2 răspunsuri:
| Setryy a răspuns:

Sa te duci la instructori recomandați de la review urile de pe google am o prietena s-a dus la GHEORGHE și a doborât o psihic, a făcut ședințe în plus și tipa la ea... Înainte de traseu a făcut o de tot căcatu și a picat. Nu mai zic ca a învățat o în ultima ședință înainte de traseu Mersul cu spatele și asta a pus o polițistul sa facă și a picat...
Iti dai seama ca a învățat o Înainte de examen laughing) ala are trebuie concediat.

| Setryy a răspuns (pentru Setryy):

S a produs scris happy