| Lucian_5921 a întrebat:

ce parere aveti despre aceasta masina? http://www.tocmai.ro/passat-1.-9-tdi-1815891.html face banii astea? merita cumparata? va multumesc mult. funda si vot;*

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La banii aia nu merita. Daca o lasa in 4500-5000 maxim desii nici 5000 parca nu as da pe ea dar oricum e acceptabil un 5000 si atunci merita cumparata fiindca pare destul de ingrijita dar oricum inainte sa o cumperi pune-o si pe un tester ca sa vezi ce are lipsa. Posibil sa aiba foarte multe hibe ascunse du-te cu un mecanic bun si fai un test inainte!

| cossmy a răspuns:

Mai negociaza la pret, ca altfel e f ok.happy

| cossmy a răspuns:

Acum m-am uitat mai bine si am vazut cati km are...mai negociaza MUUULT la pret, ca la kilometri aia nu stii cum e motorul.

| kurinkita a răspuns:

Enorm de mult. Avand in vedere care peste 230.000 km si motorul mai e si Euro3, 6000E e un pret foarte ridicat. In ziua de azi, o asemenea masina ar trebui comercializata la maxim 4000E.

| RANGE a răspuns:

Scumpa rau ce ca e polisata? da o fuga pana in Germania

| evostyle7 a răspuns:

E cam multicel la bani. Ideea cu diesel-urile la second hand e ca trebuie` sa fii atent la turbo. Unii soferi merg exagerat de mult la consum si nu`i dau talpa ca sa deschida turbina si dupa un timp poate fi prea tarziu, cand turbina e gata infundata. A doua treaba la care trebuie` sa fii atent, si primul` lucru` care cedeaza la motoarele diesel - in afara consumabilelor care desigur trebuie schimbate - sunt injectoarele. Succes.

| graffman a răspuns:

Scumpa in draci iti recomand sa te intri pe www.mobile.bg acolo is masini din bulgaria care au pereturi foarte bune \m/

| SamSon a răspuns:

Sincer, masina arata bine, trebuie sa iti placa tie nu noua!

| Fayrix a răspuns:

Preea lunga si passat-urile numi plac dar poate tie da

| Zo0my a răspuns:

Nu stiu daca chiar merita dar masina e buna e din 2002 si pare ingrijita, dar la 6000 euro e mult... deci parerea e sa nu o iei. Sper ca am fost de folos