| dan1998 a întrebat:

Buna,ce parere aveti? Mie mi se pare cam ieftina si nu inteleg de ce este asa de ieftina
http://www.tocmai.ro/volkswagen-passat-2007-13699015.htm l

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula se vinde inainte sa dai telefon sa intrebi ce si cum.
Si probleme daca are este oricum cu 2000E sub pretul pietei.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Dan, criza, ganduri de plecare nu poti sti! Ia-o nu mai sta!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

In primul rand ca e destul de rulata, in al II-lea rand ca are un motor recunoscut prin numeroasele sale probleme si poate a avut si un accident mai serios (cine stie). Pretul e ok, dar trebuie neaparat facuta o verificare tehnica la cineva care chiar se pricepe.

| Florian20405 a răspuns:

Daca tu crezi ca aia sunt km reali eu sunt popa.Omule e tdi nu e sdi sau d (ceea ce nu exista la passat).Ala cel putin are 200.000 km si chiar daca i-ar avea nu ar fi o problema.Motorul ala e facut sa reziste pana la 1 milion de km.Probleme ce le are acest motor in 140 de cai este turbina si injectoarele.Ai grija, daca vrei o masina buna recomand 1.9 tdi 105 cp 2.0 tdi 170 cp (si acu in 2013 2.0 tdi 200 cp) dar sunt scumpe.
Si daca te uiti bine nu are numar de tel afisat deci nu cred ca este ceva real.

| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Nu știu ce sa zic, mătușa mea si-a luat unul din Germania și după doua săptămâni i-s-a stricat turbina.Mergi la un service vw dacă e de acord proprietarul și faceți o inspecție de la A la Z.