| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia, Daewoo si Opel? Ce parere aveti despre Dacia Nova, Daewoo Cielo si Opel Astra Classic 2? Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerile sunt împărțite în funcție de banii din buzunar, etc.
Prefer Opel Astra.
Pa, pa.

| want2bMajestic a răspuns:

Sunt masini noi si accesibilewinking cu dotari standard si doar bune pentru drumurile noastrelaughing

| zxsds a răspuns:

Dacia Nova, o masina cat de cat bunicica, nu o poti compara cu Cielo si cu Astra Classic, astea 2 ii sunt superioare.
Am condus una si nu prea mi-a placut din mai multe puncte de vedere.

Cielo este in regula, usor de intretinut, merge si bine si daca nu stiai este o copie a OPEL.

Astra - La fel, una dintre cele mai ieftine la piese(chiar si decat Dacia-Renault), cea mai accesibila masina, si-o poate permite orice om care are un salariu bunicel.