| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre opel astra classic, motor 1, 4 benzina din 2007?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Piesele sunt ieftine, doar ca stabilitatea nu exceleaza cum spunea baru, demarajul este ok dar se poate si mai bine, si nu este extrem de fiabila, asta este problema. O sa pice cate ceva pe ea dar nu elemente esentiale cat sa ai multi bani de bagat. La Opel ideea este ca eu nu as merge pe ceva benzina dar... in fond este alegerea ta. Mult succes in achizitie!

| baru a răspuns:

Sall. Bunicele. Consum mic, stabilitate buna, demaraj mediu. acceptabil. Depinde si de pret. Ca si piese, se gasesc si sunt destul de ieftine. Este o masina comoda si ca reparatii. Pa!

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Salut, opel e marca destul de buna, motorul benzinar pe caroseria aia nu iti va face probleme...articulatia la ea e cam proasta dar in rest merita din toate punctele de vedere

| anonim0007 a răspuns:

Daca nu iti pui gpl pe ea tot degeaba.nu faci nici o afacere.benzina te cheleste la buzunar.1, 4 consuma destul de mult.cat despre piese nu sunt asa ieftine cum zice baru.sunt destul de scumpe.succes