| NIMENII a întrebat:

Cine știe niște scoli de motostivuitorist din IAȘI?

6 răspunsuri:
| IONYUTZ a răspuns:

Daca nu vrei sa mai dai banu de pomana pe scoala (ea neexistand) daca stii sa mergi cu masina sau daca ai permis de conducere poti merge si cu motostivuitorul (din propria experienta) dar numai cu cele de maxim 5 tone.

| NIMENII explică (pentru IONYUTZ):

Daca nu ai treaba cu realitatea nu te baga in seama te rog...

| IONYUTZ a răspuns (pentru NIMENII):

Ba fraiere ai cerut raspuns, ti-am dat raspuns.
Da ca esti prost nu mai pune intrebari aiurea.

| NIMENII explică (pentru IONYUTZ):

Un raspuns inutil si nefolositor, si nu ai dreptate, exista si sa imi spui u mie unde se lucreaza pe stivuitor cu permisu de conducere (fara calificare de la ISCIR)?

| IONYUTZ a răspuns (pentru NIMENII):

De exemplu poti lucra la o fabrica pe motostivuitor numai inauntru ei.
sau macar sa nu iesi din oras (Bucuresti este exclus)

| maxxxyy a răspuns:

Eu nu stiu niciuna. ai mai aflat intre timp ceva? cam cat ar costa aceste cursuri ai idee? mersi