| laeimbrea a întrebat:

Salut, conectez telefonul la Bluetooth-ul de la mașină și nu merge sa ascult muzica, zice ca este conectat doar pentru apel, apelul merge doar ca pe mine nu ma interesează asta, vreau sa pun muzica prin Bluetooth...

Aveți vreo idee?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai la mașina aia un buton numit "source"?

| dinaprilie a răspuns:

Nu merge. Nu va merge. Sistemul este facut doar pentru telefon, audio. Ca sa poti da muzica din tel spre masina trebuie sa stie masina ( casetofonul masinii ) sa duca sursa de sunet tel muzica spre masina. sper ca ai inteles.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ai în setări Bluetooth în telefon atunci când este conectat la mașină mai multe opțiuni și poți alege ce anume transferi și cine poate avea acces prin conexiune, apelurile, fișiere media sau muzică.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Eu cu tata avem bluetooth in masina. El pe Exeo 2009 si eu in E91 2012. El e in aceeasi situatie ca tine, eu pot asculta muzica. Unele masini au fost facute doar pentru a putea suna cu telefonul din pacate. Nu cred ca poti face ceva. Totusi despre ce masina e vorba?