| mtw123 a întrebat:

Salut.

Cum pot repara zgarieturile de pe bara aceasta? Bara este din plastic. Merge frecata cu smirghel fin si vopsita cu spray negru lucios? Astept sugestii

https://imgur.com/GGUilQG

Multumesc

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=onJXaBXVICA astea fiind mai adanci, ai nevoie de o masina electrica, gasesti ieftina in amazon https://www.amazon.co.uk/......r_1_2_sspa dchild=1&keywords=buffer+machine&qid=1628350346&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEzNEozVkVJWEhNRUFRJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMjQ1OTk2M0pQMlVaWjgyQTcxTSZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMTE5NzI2MkkyWTFEU1k0REFQOSZ3aWRnZXROYW1lPXNwX2F0ZiZhY3Rpb249Y2xpY2tSZWRpcmVjdCZkb05vdExvZ0NsaWNrPXRydWU= trebuie sa dai jos bara, sa faci cum lucreaza tipu din Youtube apoi polishezi bine cu 3M compound

| sierra1 a răspuns:

Zice:

page can’t be found

| mtw123 explică (pentru sierra1):

Am editat. Multumesc.

| Catrice a răspuns:

Plasticul se zgârie oricât de fin ai da.

Răspuns utilizator avertizat