| EduardEDU2442 a întrebat:

Salut, cum pot sa montez sau cum pot sa fac sa pun pe masina camber, daca stie careva sa imi explice, FUNDA!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce masina ai, si unde vrei acel 'camber'.
In general, pe fata se modifica/inlocuieste/regleaza bratul inferior, iar pe spate, daca vorbim de o masina cu axul (fuzeta) demontabila, se poate face un distantier inclinat intre punte si acel ax.

| EduardEDU2442 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

AM un audi a4 b5 si a vrea pe spate, cam ce trebuie sa cumpar, cat mar duce?
Poti sa imi dai mai multe detalii?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru EduardEDU2442):

E complicat la Audi, are multe brate...
Iti trebuie un kit de brate cu camber, daca exista asa ceva.
Vezi ce zic baietii pe www.forum.4tuning.ro