| EUeStEEu a întrebat:

Salut.
Cum se punctează examenul auto proba practică? Cate puncte sunt? Tot 26 ca la sala?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt 26, sunt 21. Diferenta e ca la proba practica daca faci 21 puncte pici.

| goguPatent a răspuns:

Fiecare greseala are un anume punctaj... daca aduni 21 de puncte ai picat.

greselil grave au din prima 21 puncte (gen neacordare de prioritate, trecere pe rosu la semafor, accident)

| dumitrutailie a răspuns:

Chestia la proba practică e sa nu aduni puncte, la 21 de puncte, picat. Eu am luat cu 19 puncte orașul. Baftă!