| Ion_Adrian_1999 a întrebat:

Cunoaște cineva un service auto bun din Cernavoda sau Medgidia? Puteti sa imi spuneti si zona?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stiu un baiat in Medgidia, care lucreaza pe cont propriu.
De ce anume ai nevoie?

| Ion_Adrian_1999 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

As dori sa duc masina la un tester. Am fost undeva in Cernavoda, mi-au fost schimbate 2 bobine de inducție mi-a cerut 300 lei și masina merge in acelaș fel

| Ion_Adrian_1999 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Apropo, am dus masina la tester pentru ca mi s-a aprins check engine in bord și am probleme la relanti. Se aude un balbait la toba și scade turatia sub 1000

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ion_Adrian_1999):

Nu stiu daca a mai cumparat tester, avea in plan unul pofesional.
La garajul asta voim sa te trimit https://www.facebook.com/YuxGarage/