| alecs94 a întrebat:

Salut, daca am luat permisu in romania de 1 luna si vreau sa ma duc in spania sa conduc, imi zice ceva politia?

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu ai voie in primul an sa iesi din tara decat in Republica Moldova!

| helgione a răspuns:

Du-te linistit ca nu iti zice nimeni nimic; ce crezi ca esti in Romania?

| laurentiu a răspuns:

Poti sa conduci in toata europa dar o sa iti zica ceva :ai grija ca esti incepator laughing atat

| laurentiu a răspuns:

Da are are dreptate nu ai voie sa iesi afara mi-am adus aminte din legislatie de acum 2 ani, scrie clar ca nu ai voie cred ca 6 luni! dar tu ai luat carnetul acum recent si nu sti? laughing)

| Ellayboy a răspuns:

Atata timp cat ai permis european, nu o sa ai nici o problema, si cum astea noi toate se fac europene poti sa mergi linistit.

| VladimirPutin a răspuns:

E international permisu

| Cristian6788 a răspuns:

Nu ai voie numai dupa o perioada de timp

| xtel2stely a răspuns:

Nu ai voie sa conduci in afara Romaniei daca nu ai permisul de 1 an cel putin. ( din cate stiu eu )