| ShadowLoleris a întrebat:

Dacă pe VW Golf nu am cameră de marșarier, îmi pot pune? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Golf cat? laughing De la Golf 4 incolo merge sigur, ca am vazut camera pe golf 4 aftermarket.

| sierra1 a răspuns:

Poți și la trotinetă doar să știi să legi niște fire

https://targetdeal.ro/......inch/10220

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Exista kituri universale ce se pot pune cam pe orice masina indiferent de firma sau an. De ex am o amica ce are pe polo 2005 si altul ce are pe logan. Tot ce trebuie e sa iti cumperi un kit compatibil cu golf 5 si sa gasesti un electrician ce sa lege firele si sa iti traga un fir din fata pana la portbagaj.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti monta camera pe orice, inclusiv pe pantofii tai. happy

| ShadowLoleris explică (pentru StefanChriss):

Golf 7, dar prefer sub siglă!