| SanduStoica123Sandu a întrebat:

Salut, daca schimb motorul masini, trebuie sa schimb si anexele?
As dori sa invat cat mai multe despre mecanica
Astept raspuns-uri amanuntite
Ofer Funda

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Eu spun sa lasi pe cei care se pricep si care mai gindesc cit de cit, tu esti depasit rau, la toate capitolele laughing asa ca oprestete din intrebari inutile, nu te ajuta la nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Mecanica nu se învață pe TPU. De ce tot insiști cu întrebările astea? Ce "răspunsuri amănunțite" vrei? Chiar crezi că va sta cineva să-ți țină un curs de mecanică pe TPU?