| Luci88 a întrebat:

Dati-mi si mie, va rog, niste site-uri de masini din Olanda,Germania,Franta, Austria, Belgia. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Sa iti zic ceva...In Belgia sunt fff scumpe masinile.Eu lociuesc in Blegia si crede-ma stiu ce vorbesc. Uite si un site sa ma crezi.
www.autoscout24.be
Pusyyy

| Lupan7 a răspuns:

Salut
auto.ro
automarket.ro

| racheta666 a răspuns:

Funda?

| rashaghul a răspuns:

Iti dau un site romanesc, dar care lucreaza, zic ei, doar cu dealeri germani, selectati. Avantajul e ca iti ofera servicii complete: verifica masina, o transporta, ti-o inscriu şi iti dau si leasing. Bine, pe mine nu m-ai convinge pe vremurile astea sa ma bag la leasing, dar, na, asta-i doar eu. Per total, pachetul oferit e OK. Acum imi cauta un Merc E200, sa vedem cum se descurca. Vezi aici www.webcar.ro

| Moldovan_David_1996 a răspuns:

Iti recomand auto scout 24 at

| Florin_Berariu_1989 a răspuns:

Buna.vreau sa cumpar o masina din belgia si nu stiu ce acte imi trebuie sa o duc aksa pe roti. taxe numere provizorii...va rog ajutati-ma