| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce modelele audi a6 2011-2014 arata cam la fel si care e diferenta dintre ele? ce diferente exista intre 2012 fata de un 2014? in afara de anul fabricatiei.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cai mai mulți, caroseria putin mai puternică, nu-s prea multe diferente.

| Mihai1810 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

"caroseria putin mai puternică" cum poate fi o caroserie mai puternica decat alta?

| Kogaion a răspuns:

Pentru ca sunt din aceeasi gama, Toate brand-urile de masini, scot un model nou, o data la 4-5 ani. Poate doar sa mai faca niste mici modificari.