| Andreyss24 a întrebat:

de curand am cumparat un piaggio liberty motor 49cc! Problema este ca nu are demaraj mai deloc si nici viteza a urcat cel mai mult pana la 52 km/h pe bord are 90! Cel de la care l am luat a spus ca mi a schimbat setul insa a bagat un ambreiaj mai mare asta sa fie problma demarajului si a vitezei? si mai are o problema se "ineaca" mai mereu!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dar tu ce vrei la 49 cc? Aia are in jur de 20 de cp...Plus ca e si veche.
Daca vrei ceva de viteza ia-ti frate o yamaha care prinde peste 350

| Andreyss24 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi trebuie 350 laughing imi ajungea un 70-80 maxwinking! daca i-as pune set de 80 chinezesc sar imbunatati cv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreyss24):

Da...nu se mai ineacalaughing