| zurghii a întrebat:

Salut,
de curand am implinit 18 ani si vreau sa dau de A2, si ma gandeam daca imi puteti da ceva sfaturi sa aleg o motocicleta. M-am gandit la un kawasaki gpz 500s. Este ok motocicleta asta pentru un incepator? M-am uitat la multe review-uri si se vorbeste destul de bine despre ea pentru un incepator. Voi ce parere aveti? Alte motociclete pentru A2 care ar fi mai bune la un pret rezonabi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un incepator, e buna un 125, 300. da 300 deja e mult happy
Kavasaki fac si de 300. Cauta pe Youtube, ninjan.
Eu am inceput pe 125.