| Johnny2705 a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani care s-a gandit sa dea de carnetul pentru motocicleta la 16 ani! Pentru cei care se pricep as vrea sa stiu ce modele de motociclete ar fi bune pentru inceput la un pret bun (125CC) si sfaturi. Cum sa-mi aleg o mototicleta, echipament, casca, etc. Orice ajuta!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa de acum, ca ai alte lucruri mai importante de facut, ca abia a inceput scoala si mai sunt 2 ani de zile pana atunci.