| Purice_Constantin_1994 a întrebat:

Salut,de curand am luat un opel astra bertone 1.6 16v 2003... masina merge perfect dar am luat-o cu defect, bineinteles ca am negociat cu vanzatorul si a scazut pretul destul de mult.Intrebarea mea este:Caseta de directie dupa un opel astra g se potriveste si pentru bertone?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.autokarma.ro => bagi datele masinii tale, cauti caseta de directie, notezi codul piesei pe o hartie, apoi intri de la inceput, selectezi modelul de pe care vrei sa iei piesa (G break, hatch, sau ce vrei tu), intri din nou la categoria casetei de directie, si te uiti daca gasesti aceleasi coduri de casete.
P.S.: Nu stiu sa existe Bertone 1.6
P.S.2: Tot Astra G e si a ta, chiar daca e Bertone.

| Purice_Constantin_1994 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Te contrazic este 1.6 16v 2003 intereseaza-te si mersi de raspuns