| mariansarivan a întrebat:

Salut de curand mi.am achizitionat un opel zafira a 2002 si nu stiu ce comenzii are si as vrea sa stiu daca imi poate explica cineva sau sa imi ofere un manual de utilizare in romana...
comenzile sunt ( dezaburire, faruri, aer conditionat... ce semnifica anumite butoane, cum blochez usile)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa pe cei care au carnet si vor conduce masina sa isi dea seama. un sofer isi da seama din momentul in care s a urcat in masina cum functioneaza comenzile astea, ca doar sunt standard