| anca_6525 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un Opel corsa din 2002, motor 1.2 benzina, peste 100.000 km si as vrea sa stiu daca se merita 3.600 euro avand in vedere ca nu are aer conditionat si ii mai lipsesc anumite dotari (tin sa precizez ca nu ma pricep la masini) big grin

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai la banii astia se merita dar parerea mea este sa cauti ceva cu aer conditionat, daca nu te deranjeaza acest aspect este ok la 3600 de euro daca este imatriculata masina si bine intretinuta, este ok dar poti gasi si mai jos, uite aici o lista cu aceleasi motorizari si acelasi an ca sa compari pretul:
http://www.autovit.ro/....../index.php

| alinius a răspuns:

Nu se merita. Cu 3 mii de euro iti iei un golf 4 din 2002 motor 1.4(75 caluti)ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, inchidere centralizata, airbag, radio/CD, servo directie, computer bord, pilot automat, ESP, proiectoare ceata, geamuri colorate. Sau mai bine iti dau link sa vezi masina cu totu http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C19569761.html
Mai dai 300 de euro taxa de poluare