| Mihaiionut27 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o yamaha tzr 50 defecta. Dupa inlocuirea setului si curatarea carburatorului motorul porneste sta in relanti dar nu se accelereaza. Carburatorul l-am curatat de mai multe ori si muzicuta am verificat-o. Ce poate avea?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Strange surubu de aier, plus poate trage aier le langa cilindr si carter sau semeringurile distruse

| cyberalex a răspuns:

Tot problema de alimentare, curata din nou tot, si rezervorul, arunca benzina care este in el.