| Seby271995 a întrebat:

Salut de curând mi-am luat un gps UrbanPilot Q475T2 şi are mp3 pe el şi mi-am băgat melodii pe el şi nu se aude in boxe ţin să menţionez că am cd player...şi nu am aux sad

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Pai si cum ai vrea sa se auda daca nu ai aux?
am citit la caracteristicile lui ca are transmitator fm dar nu scrie ce pot sa faci cu acel transmitator dar poate poti sa il foloesti gen modulator fm..sau este pentru TMC..citeste si tu in mamualul lui si vezi ce spune

| Seby271995 explică (pentru DataSoft):

De muzică nu scrie nimic sad nu ştiu poate ai vreo idee că m-am săturat să fac cd-uri...

| DataSoft a răspuns (pentru Seby271995):

Cumparati un radio cu usb si cu card.e 100lei.