| catalin542000 a întrebat:

Salut, de unde as putea descarca ultima actualizare a hărții Europei + Romania pentru un audi a6 c6 break 2. 0tdi cu mmi 2h high (color)?

De asemenea cum pot baga limba română la mmi?

Si inca o intrebare, daca schimb mmiul, sa bag sa zic mmi 3g, are ceva? Teoretic, navigația in sine este aceeasi cu cea de pe A5 care are mmi 3g! Sau poate diferă configurația navigației, asta nu stiu.

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Vezi pe site la audi info despre navigatia mmi sau in tutoriale

| JicaContra a răspuns:

Waze, cu informatii in timp real de trafic nu e bun?