| VladFast a întrebat:

am de curand un Volkswagen Passat din 2010 (Break-Combi) cu LCD incorporat cu GPS, are harta Europei Full cu Romania inclusa (in caz ca nu stiti cum puteti face rost de asa ceva va pot ajuta eu) si am o intrebare: Limba "domnisoarei" care ma ghideaza sa fac dreapta-stanga la 100-200 m, etc. este in engleza, se poate sa schimb limba in romana? daca da spuneti-mi si mie cum, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Username0000 a răspuns:

Daca nu ai gasit in manualul masinii...as zice sa mergi la o reprezentanta VW.

| VladFast explică (pentru Username0000):

Manualul masinii...e in germana, ca a fost adusa din Germania si sunt varza cu germana.