| ZiggyTziggy a întrebat:

Deci eu am facut scoala de soferi pe masina diesel. Credeti ca o sa am probleme sa ma acomodez pe masina care merge pe benzina? Am condus in rest doar masini diesel. Ii diferenta mare la pornire? Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai invatat cu adevarat sa conduci dupa 2-3 porniri o sa te descurci si pe benzina

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa moara motoru pana te vei obisnui cu ambriaju atat

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Esti sigur ca ai facut scoala de soferi? Ca la asemenea intrebare, sincer, ma indoiesc.
Ma intreb ce faci daca vei fi in situatia de a conduce alta marca de masina decat aia pe care aifacut scoala.

| ZiggyTziggy explică (pentru ardnaxur1961):

Da am facut si conduc bine. Dar tot ce am condus au fost masini pe diesel si dupa ce am luat permisu'. Am fost in situatia aia. Permisu' nu l-am luat aiurea