| PinguIstHEBest a întrebat:

Salut,detin un Bmw e46 copue facelift si as vrea sa ii cumpar o bara M, as putea sa ii schimb bara chiar daca nu ii cumpar si proiectoarele? Pot sa le pun pe cele vechi?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Proiectoare,ces alea,te referi la faruri de ceata? Poti sa nu le pui deloc,sau daca ale tale is la fel,normal le pui pe alea tale.
Dar daca nu se potrivesc,atunci nu le poti pune.
Bumperu il cumperi fara,nu-ti vindfe nimeni bumper cu fari,asta daca cumperi nou. Daca cumperi folosit,atunci depinde, daca omu le lasa cu tot cu faruri de ceata, asta e ai noroc., dar de regula alea se vind separat.
Farurile de ceata is ieftine, le poti cumpara si folosite, oricum nu le folosesti mai deloc.