| yyyooyo a întrebat:

Dețin un bmw f 10 an 2012, astăzi cand am plecat cu ea, după jumătate de oră sa zic cand accelerez se aude un fel de șuierat asa, fluierat, dar nu mereu, se aude doar cand accelerez mai tare, se aude foarte încet abia iti dai seama, înainte nu făcea asa, ce poate fi?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Turbina probabil.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai, cumva cauciucuri de iarna, cam tocite? Ca si alea fluiera la accelerare.

| yyyooyo explică (pentru ardnaxur1961):

Am cauciucurile de iarna pe ea dar le am cumparat de noi in decembrie