| LucianDNU a întrebat:

Salut, dețin un moped Ramzey ( similar cu Peugeot 103/104, sau Tomos), recent am inceput să-l restaurez, a început cât de cat să meargă mai bine. Problema ar fi lipsa frunizorilor de piese din Romania... Dacă știți vreun site de unde aș putea comanda câte ceva, ar fi super, mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine dul in service auto ca au ei piese, tu doar trebuie sa ai bani sa platesti inlocuirea pieselor si manopera, degeaba cumperi de pe site uri daca nu esti meserias si nu sti sa repari, arunci banii degeaba pe piese si pana la urma tot la service o duci si mai dai alti bani.

| LucianDNU explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mă descurc cu reparatul, de aceea caut piese.