| floryan221 a întrebat:

Detin un vw passat b5.5, din 2001 cu motor de 1.9 TDI.
As avea o intrebare, acel passat nu are în bord calculator, gen sa iti arate consumul, range ul sau mai stiu eu ce, am dat un exemplu. Credeti ca se poate monta daca el nu a avut din fabrica? Se schimba si maneta?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, se poate monta BC, dar iti trebuie un electronist auto priceput, care sa mai fi facut asta.
Se monteaza in mijlocul ceasurilor, unde ai plasticul ala degeaba, sub martori.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"nu are în bord calculator, gen...Credeti ca se poate monta"

orice se poate dar precis costă mai mult ca mașina (nici senzorii potriviți nu-i ai)