| Adikis a întrebat:

De curand mi-am luat un Passat B5.5 din 2004 si as avea nevoie de un sfat. De unde pot controla compiuterul de bord, adica sa schimb paginile, sa imi arate consumul la suta sau altceva, ca acum imi arata postul de radio temperatura si numarul de ore pe care le mai pot conduce cu combustibilul din rezervor. Am si comenzi pe volan dar nu se schimba nimic de la nicio comanda, se poate sa nu am alta pagina decat aceasta?

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

E mai complicat cu passatul. dar la modelul tău ar trebui să fie mai multe pagini. Cred că e undeva în spatele volanului (ceva gen maneta de la ştergătoare). Sau ai butoane pe volan? Adică pe faţa volanului.

| Adikis explică (pentru ÎngerCretin):

Da, am butoae da nu sunt pentru asta, sunt doar pentru telefon si pentru muzica adica sa schimb postul sau piesa si volum

| ÎngerCretin a răspuns (pentru Adikis):

Poţi pune o poză te rog? Cu butoanele. Nu am mai văzut butoane la passat b5 -2005.

| Adikis explică (pentru ÎngerCretin):

Da-mi p adresa de mail sau iti pun poza pe facebook daca vrei, am aflat deja oricum de unde se schimba.