| ClaudiuM1997 a întrebat:

Salut.Detine careva un megane 3 1.5 diesel? Ceva probleme mai grave cu masina asta si recomandati?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Am un megane 3 de 1.5 din 2010, insa nu am intampinat probleme grave cu el. A fost adusa din Franta. Am mai schimbat niste lucruri pe la ea, consumabile, dar nimic grav momentan. Desi am fost sceptica in privinta ei, nu a fost o alegere nasoala. Partea proasta e ca piesele sunt destul de scumpicele, lucru pe care l-am resimtit si noi in buzunare.

Succes!