| sergiucs a întrebat:

Salut,după ce depun dosarul la politie de la școală auto în cât timp pot da sala?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sustine proba teoretica cand esti programat sau in orice zi dupa terminarea scolii de conducere, daca te prezinti putin inainte de inceperea programului.

| GabrielStn a răspuns:

Din cate stiu eu, se merge cu dosarul in ziua in care sustii examenul. Mergi cu dosarul la verificat, iti iei nr de inregistare apoi astepti sa iti vina randul la examinare. Bafta!