| Sabaka a întrebat:

Salut, am o intrebare. Vreau sa depun dosarul la o scoala auto pentru categoria A, sunt deja inscris la alta pentru categoria B si am examen saptamana aceasta. Doar ca la scoala la care sunt inscris acum nu au categoria A. Deci ....intrebarea ar fi? Pot sa am doua dosare in acelasi timp la scoli diferite sau trebuie sa termin una din ele.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti urma scoli de conducere diferite, nu este nici o problema si chiar sa le faci in acelasi timp. Examenele vor fi diferite pentru fiecare categorie.
Sper ca stii ca poti obtine categoria A abia de la 24 ani sau si de la 20 ani dar cu experienta de 2 ani in categoria A2.

| Sabaka explică:

Scuze pentru incurcatura... saptamana ce vine am examenul.